• Lun. Oct 3rd, 2022

EspluEscacs News

Todo el Ajedrez en Esplugues

Campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf 2013

Poradmin

Feb 9, 2013

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-8

Clasificación Final después de 5 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
118Revuelta Jordán GuillemESP1700Vilafranca5,07,513,015,0
24Belleza Ferretti Paolo GonzaloESP1700Espluguenc4,09,516,012,0
31Gonzalez Pedraza AngelaESP1713Espluguenc4,08,514,513,0
412García Gomez MartíESP1700Colònia Güell4,07,011,510,0
52Torrents Busquet FoixESP1701Vilafranca3,011,018,512,0
67Diaz Diaz IzanESP1700Sant Joan Despi3,08,014,011,0
719Sanchez Dominguez ErikESP1700Castelldefels3,07,513,511,0
810Garcia Barragan AriadnaESP1700Espluguenc3,07,011,59,0
921Shen ZhiyiESP1700Vilafranca3,06,512,08,0
1017Mañe Gil SergiESP1700Vilafranca3,04,58,57,0
1116Mañe Gil MarcESP1700Vilafranca2,58,013,08,5
1211Garcia Pedrerol EloiESP1700Molins de Rei2,58,013,06,5
1315López Valero IvetESP1700Cornellà2,07,012,08,0
1414Lopez Marcos IkerESP1700Olesa2,06,511,55,0
159Gahete Aguilar AnaESP1700Sant Feliu2,06,510,54,0
165Castro Sanchez ToniESP1700Olesa2,05,510,05,0
176Comas Ropero PolESP1700Sant Feliu1,56,011,52,5
1813Lara Castillo HectorESP1700Pallejà1,55,59,54,5
198Fernández Cañellas MarcESP1700Sant Feliu1,07,512,51,0
2020Sanchez Prieto MartiESP1700Castelldefels1,07,011,03,0
213Alvarez Soto PolESP1700Peón Doblado1,06,010,55,0

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-10

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
11Ros Alonso JoanaESP1763Sant Boi7,022,029,528,0
23Pueyo Amoros PauESP1737Colònia Güell5,521,032,023,5
37Garcia Barragan HugoESP1702Espluguenc5,020,530,021,0
42Ayats Andreu RogerESP1743Vilafranca5,019,026,519,0
54Burnette Inglés LucasESP1717Castelldefels5,017,023,015,0
66Millan Iglesias EnricESP1703Espluguenc4,521,030,520,5
727Sandoval Mamani BrunoESP1700El Prat4,518,027,519,5
829Sole Jimenez JoanESP1700VIlafranca4,022,531,522,0
911Escaler Pedragosa XavierESP1700Peón Doblado4,022,028,519,0
1016Leris Peraza IvánESP1700Castelldefels4,020,029,517,0
1118Martinez Arnal AbelESP1700Castelldefels4,019,526,515,0
1224Puig I Mata OriolESP1700Cornellà4,017,023,515,0
1326Reeves LinusESP1700Colònia Güell4,016,522,513,0
1423Puig I Mata FerranESP1700Cornellà4,014,021,013,0
1528Santos Pedrero ArnauESP1700Colònia Güell3,018,025,015,0
1620Perez Sentis GerardESP1700Cornellà3,018,024,512,0
1730Solera Montegordo MarioESP1700Cornellà3,017,524,514,0
185Bonfanti Mendoza PauESP1713Pallejà3,017,023,513,0
198Navarro Bernuz AndreaESP1702Peón Doblado3,015,521,511,0
2012Fresneda Arias EstherESP1700Cornellà3,015,521,59,0
2117Lesmes Leo CarlosESP1700Castelldefels3,015,021,512,0
2213Garcia Marquez AitanaESP1700Cervelló2,518,525,510,5
2321Portales Fernandez GuillemESP1700Pallejà2,018,025,011,0
249Bel Romagosa JordiESP1700Vilafranca2,017,526,510,0
2519Ortigas Vallejo MartaESP1700Castelldefels2,015,020,09,0
2615Lara Castillo IsabelESP1700Pallejà2,014,521,54,0
2710Curero Chicano SergiESP1700Colònia Güell2,014,019,56,0
2814Iñíguez Marín AlbertESP1700Colònia Güell2,012,016,53,0
2925Pérez Bernabé IkerESP1700Colònia Güell1,014,521,05,0
3022Prat Diez BielESP1700Olesa1,012,517,03,0

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-12

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
121Garcia Arque RogerESP1700Vilafranca6,522,531,024,5
23Torrents Busquet MartíESP1742Vilafranca5,521,531,521,5
322Garcia Escoda MarcESP1700Molins de Rei5,518,526,520,0
410Gonzalez Pedraza AfricaESP1707Espluguenc5,023,032,525,0
51Perez Marcos IvanESP1789Colònia Güell5,020,027,521,0
641Vecino I Medina AlbaESP1700Vilafranca5,018,025,017,5
729Martin-Albo Chapinal PabloESP1700Sant Joan Despí4,523,031,019,0
82Marti Olivella GerardESP1786Vilafranca4,520,529,017,5
98Martinez Irazabal PabloESP1727Sant Boi4,519,026,521,5
106Morer Capdevila ArnauESP1735El Prat4,518,526,017,5
1135Pla Morales MarinaESP1700Olesa4,518,026,519,5
125Arla Ruiz EmmaESP1736Espluguenc4,517,023,513,5
134Sanchez Alvarez JavierESP1740Sant Joan Despí4,019,526,018,0
1418Cuenca Martinez MiguelESP1700Vilafranca4,018,027,513,0
1524Herrero Muñoz PauESP1700Olesa4,018,024,514,0
1617Cuatrecasas Arenas SenenESP1700Vilafranca4,016,523,514,0
1713Arroyes Alcaide AlexESP1700Sant Joan Despí4,015,522,514,0
1838Shen ZhifanESP1700Vilafranca3,521,530,517,5
1940Valles Garrido MarkusESP1700Molins de Rei3,518,526,516,0
2037Romero Gonzalez VeraESP1700Sitges Prado Suburenc3,517,023,516,0
2111Amaré Arnaez PauESP1701Vilafranca3,515,520,514,0
2230Martinez Gasca AzaharaESP1700Castelldefels3,020,028,017,0
2336Raventos Jané AgustíESP1700Vilafranca3,018,525,514,0
2431Morales Serrano HugoESP1700Vilafranca3,018,025,512,0
257Montagut Serres OriolESP1732Castelldefels3,018,025,014,0
2614Barcelo PauESP1700Castelldefels3,015,523,012,0
2720Ferrandiz Martinez PauESP1700Pallejà3,014,520,09,0
2834Navarra Castañon AlexESP1700Pallejà3,011,015,58,0
2912Alegre Monmany ÈricESP1700Pallejà2,520,528,014,0
309Pineda García RubénESP1716Sant Joan Despi2,518,023,015,0
3123García Balletbo GuillemESP1700Cornellà2,515,019,58,5
3215Belleza Ferretti Renato AgustinESP1700Espluguenc2,018,525,07,0
3319Espinosa Touzon AlexESP1700Peón Doblado2,016,023,010,0
3427Lozano Solis MartaESP1700Sant Boi2,015,021,58,0
3532Mérida Martín MarcESP1700Sant Feliu2,014,521,05,0
3616Butron Arce Luis AlejandroESP1700Espluguenc2,014,020,59,0
3726Lara castillo RafaelESP1700Pallejà2,013,018,08,0
3839Torrens Ripoll RutESP1700Vilafranca2,010,013,54,0
3928Lusuardi Masip MarcESP1700Sant Feliu1,013,518,54,0
4025Kaiser Carballal DanielESP1700Castelldefels0,012,518,00,0
4133Naharro Maria JoseESP1700Peón Doblado0,012,517,50,0

Deja una respuesta