• Mar. Sep 21st, 2021

EspluEscacs News

Todo el Ajedrez en Esplugues

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat 2020

Poradmin

Feb 8, 2020

Campionat de Catalunya d’edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 8

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
113Rivera Coronel Rafa1228Sant Boi C.E.5,020,027,025,0
23Darias Arizaga Óscar1292Torreblanca, Club Escacs5,016,522,521,0
35Puig Brat Ignasi1276Sant Joan Despi C.E.4,518,024,522,5
49Sánchez González Francisco Ramón1260Moli Nou C.C.4,020,528,025,5
51Ojeda Linares Jeilyw1316Col·legi Antoni Gaudí de Cornellà d3,521,529,026,5
614Garcia Serna Gael1220Espluguenc, C.E.E.3,519,526,024,0
78Priego Nedelcu Oriol1260Torreblanca, Club Escacs3,515,020,519,0
82Jurado Aguilera Daniel1308Sant Boi C.E.3,021,528,526,5
97Priego Nedelcu Benjamín1260Torreblanca, Club Escacs3,018,524,523,0
1012Rosique Cano Xavier1232Torreblanca, Club Escacs2,515,021,520,0
1111García Fernández Pau1232Torreblanca, Club Escacs2,514,521,019,5
1210Condori Rodríguez Iraila Abrilw1256Torreblanca, Club Escacs2,514,520,519,0
134Sanchez Ruiz Arnau1284La Passio D’esparreguera, C.E.2,017,524,522,5
146Pérez Jiménez Estrellaw1260Torreblanca, Club Escacs1,516,523,021,0

Campionat de Catalunya d’edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 10

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
11Poyan Cobelli Alex1643Palleja, Club Escacs7,021,529,526,5
22Garcia Iahn Nil1499Olesa C.E.5,021,530,028,0
37García Rodriguez Laiaw1397Martorell C.E.5,021,530,028,0
43Belvis Balsera Magi1473Sant Joan Despi C.E.5,021,529,528,0
524Riu Escoda Laiaw1266Cornella C.E.4,519,027,525,5
621Moreno Rodriguez Samuel1313Sant Boi C.E.4,518,026,023,0
718Martinez Mateo Alex1340Espluguenc, C.E.E.4,018,526,523,5
816Guerrero Fernandez Bosco Bruno1348Peon Doblado4,017,025,523,5
913Gomez Roque Izan1370La Passio D’esparreguera, C.E.4,016,522,521,0
1010Escoriza Pons Xavier1380Gava Centre Cultural C.E.3,520,028,025,0
115Rivera Coronel Iker1416Sant Boi C.E.3,519,027,024,0
1217Riu Escoda Albaw1343Cornella C.E.3,519,026,523,5
1319Sanchez Ruiz Lluc1337La Passio D’esparreguera, C.E.3,518,525,523,5
1411Darias Arizaga Isaac1376Torreblanca, Club Escacs3,517,526,024,0
159Meza Barreto Daniel Enric1384Torreblanca, Club Escacs3,016,523,021,5
166Grau Sousa Nicolas1404Sant Feliu C.E.U.C.3,016,523,021,5
1722Ventosa Masó Jordi1291Sant Joan Despi C.E.3,013,519,518,0
1812Gil Pavon Miquel1376Sant Boi C.E.3,012,519,017,0
198Perez Medina Marinaw1396La Passio D’esparreguera, C.E.2,518,525,523,5
2025Aguilella Cobos Alan1229Sant Joan Despi C.E.2,515,522,520,5
2123Amate Carretero Bruno1284Sant Boi C.E.2,013,518,517,0
2214Nogués Resa Marc1368Torreblanca, Club Escacs2,011,518,016,5
2315Ozerans Yepes Xeniaw1352Cervello, Club D’escacs1,513,520,018,5
244Lopez Mateo Grau1416La Passio D’esparreguera, C.E.0,014,520,519,5
2520Doña Blanco Guillem1328Sant Boi C.E.0,012,517,516,5

Campionat de Catalunya d’edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 12

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
13Martos Martin Daniel1514Espluguenc, C.E.E.6,518,526,024,5
24Columna Hernandez Victor1513Sant Boi C.E.6,019,527,526,0
32Pueyo Amoros Aresw1538Sant Boi C.E.4,523,033,029,5
412Romero Ramos Miguel1423Torreblanca, Club Escacs4,518,025,022,5
518Navarro Agusti Aleix1342Olesa C.E.4,021,028,027,5
614Exposito Rosa Eric1390Sant Feliu C.E.U.C.4,019,027,025,5
71Gorriz Cloux Pablo1622Olesa C.E.4,017,025,023,0
87Añor Corbera Unai1473Molins De Rei C.E. Foment4,016,521,521,0
917Wampersin Godes Martí1348Sant Boi C.E.4,013,018,517,0
106Gomez Paredes Isaac1494Sant Cugat Club Escacs3,520,028,025,0
115Pedraza Gutierrez Mateo1497Sant Boi C.E.3,517,524,022,5
1216Bravo Savino Andreu1349Peon Doblado3,515,522,522,0
1319Santacana Nebot Roger1245Sant Feliu C.E.U.C.3,018,524,523,0
1415Gallego Sabariegos Eric1376Sant Boi C.E.3,015,520,520,0
1510Barrientos Andrade Benjamin1435Palleja, Club Escacs3,015,022,521,0
1613Alvia Muñoz Gerard1394Torreblanca, Club Escacs2,513,020,019,5
1720Jansat Arevalo Alex1226Moli Nou C.C.2,017,524,524,0
188Jansat Arevalo Xavi1454Moli Nou C.C.2,016,524,522,5
199Meza Barreto Matías Leonel1440Torreblanca, Club Escacs1,014,020,519,0
2011Goma Tiesso Roger1427Sant Feliu C.E.U.C.0,515,522,020,5

Campionat de Catalunya d’edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 14

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
14Castellanos Garcia Alvaro1796Peona I Peo, C.E.6,523,533,029,5
21Broadbent Brun Jensen1865Cornella C.E.6,020,028,526,5
33Montero Olmos Javier1813Palleja, Club Escacs5,521,030,027,5
42Fernandez-Huerta Castillo Diego1863Palleja, Club Escacs5,024,032,030,5
515Hernandez Carrasco Martí1486Torreblanca, Club Escacs5,017,524,524,0
65Terron Chueco David1785Cornella C.E.4,020,528,026,5
716García Rubio Jose1474Moli Nou C.C.4,017,524,523,5
823Coloma Magalhaes Yare Taiguara1379Espluguenc, C.E.E.4,017,024,023,5
921Lopez Martin Nil1452Peon Doblado4,016,023,522,5
1024Moreno Calvo Miguel1369Peon Doblado3,520,527,526,5
1113Klym Vladymir1515Palleja, Club Escacs3,518,526,023,5
1218Moya Sanchez Gabriel1464Espluguenc, C.E.E.3,518,026,023,5
137Duro Lopez Hugo1574Cornella C.E.3,518,024,523,0
1422Pastrana Castells Marcel1441Olesa C.E.3,517,021,521,0
1514Torres Bort Marti1491Espluguenc, C.E.E.3,016,023,022,0
168Pastor López Adrián1552Torreblanca, Club Escacs3,015,522,521,5
1725Amate Carretero Hugo1367Sant Boi C.E.3,015,520,019,5
1819Orellana Romero Hugo1460Palleja, Club Escacs3,015,020,019,5
1917Montilla Cabrera Iván1464Sant Feliu C.E.U.C.2,516,023,022,5
206Añor Corbera Abrilw1575Molins De Rei C.E. Foment2,017,023,021,5
219Camps Trullen Roger1548Espluguenc, C.E.E.2,017,023,021,0
2212Delgado Rodríguez Izan1528Torreblanca, Club Escacs2,015,021,019,0
2311Mallo Garcia Brais1532Palleja, Club Escacs1,018,023,023,0
2410Lopez Goenaga Victor1539Moli Nou C.C.1,017,024,522,0
26Duran Alvarez Martin1339Olesa C.E.1,017,024,522,0
2620Cruz Ocon Hector1452Palleja, Club Escacs0,012,517,516,5

Campionat de Catalunya d’edats-Fases prèvies del Baix Llobregat Sub 18

Clasificación Final después de 6 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
11Garcia Escoda Marc2105Molins De Rei C.E. Foment6,011,018,016,0
24Puig I Mata Ferran1760Cornella C.E.5,011,018,017,0
32Gonzalez Pedraza Africaw1787Sant Boi C.E.4,012,519,518,5
43Orellana Romero Daniel1778Palleja, Club Escacs3,511,518,517,5
56Fresneda Arias Estherw1612Cornella C.E.3,013,020,019,0
67Puig I Mata Oriol1612Cornella C.E.2,513,021,019,0
78Barrientos Andrade Jonathan1562Palleja, Club Escacs2,011,018,016,0
89Garcia Marquez Aitanaw1549Cervello, Club D’escacs2,010,014,513,5
95Baba Houri Somar1700Espluguenc, C.E.E.1,010,518,016,5

Deja una respuesta