• Lun. Oct 3rd, 2022

EspluEscacs News

Todo el Ajedrez en Esplugues

Campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf 2012

Poradmin

Feb 11, 2012

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-10

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
14Ros Alonso JoanaESP1717Colonia Guell7,020,529,50,0 …
23Perez Marcos IvanESP1723Colonia Guell6,022,032,50,0 …
332Sanchez Alvarez JavierESP1700Sant Joan Despí5,021,030,00,0 …
42Gomez Roldan AdriaESP1731Colonia Guell5,019,026,00,0 …
520Marti Olivella GerardESP1700Vilafranca5,018,025,00,0 …
630Pla Morales MarinaESP1700Olesa5,016,022,50,0 …
76Morer Capdevila ArnauESP1713Prat4,522,030,50,0 …
833Torrents Busquet MartíESP1700Vilafranca4,520,028,00,0 …
91Gonzalez Pedraza AfricaESP1759Espluguenc4,023,033,00,0 …
107Shen ZhifanESP1706Vilafranca4,021,031,50,0 …
1114Garcia Barragan HugoESP1700Espluguenc4,019,528,50,0 …
1229Peñaranda Martinez AdrianESP1700Sant Joan Despi4,018,022,50,0 …
1317Gonzalez Bonilla ArnauESP1700Sant Joan Despí4,017,524,00,0 …
1410Burnette Inglés LucasESP1700Castelldefels4,015,022,50,0 …
159Ayats Andreu RogerESP1700Vilafranca3,520,527,50,0 …
1631Pérez Sentis GerardESP1700Cornella3,517,525,00,0 …
1715Garcia Comas PauESP1700Colonia Guell3,516,525,00,0 …
1824Navarro Bernuz AndreaESP1700Peón Doblado3,512,515,00,0 …
195Leris Peraza IvánESP1715Castelldefels3,019,024,00,0 …
2018Gonzalez Bonilla JoelESP1700Sant Joan Despí3,017,023,00,0 …
2134Vega Luesma PauESP1700Pallejà3,017,018,50,0 …
2227Nus Santos JanESP1700Sant Feliu3,016,522,00,0 …
2321Millan Iglesias EnricESP1700Espluguenc3,016,025,50,0 …
2423Navarra Castañón AlexESP1700Pallejà2,510,515,00,0 …
2512Del Moral Guillem JorgeESP1700Sant Feliu2,018,025,50,0 …
2616Gimenez Garcia IvanESP1700Palleja2,017,023,00,0 …
2719Lesmes Leo CarlosESP1700Castelldefels2,016,523,50,0 …
288Alvarez Soto DavidESP1700Peón Doblado2,015,521,50,0 …
2928Parrino Danelón VitoESP1700Pallejà1,513,020,00,0 …
3026Novell Morató PauESP1700Peón Doblado1,015,017,50,0 …
3125Navarro Nohales HomeroESP1700Sant Feliu1,010,021,00,0 …
3213Deu Castells DavidESP1700Sant Feliu0,017,523,50,0 …
3311Cabrera Marín MarcESP1700Sant Joan despí0,015,024,50,0 …
3422Naharro María JoséESP1700Peón Doblado0,012,518,50,0 …

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-12

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
11Ros Alonso JaumeESP1930Colonia Guell7,021,029,00,0 …
234Tseng Wang Yuan-ChiuanESP1700Sitges5,520,530,00,0 …
33Martinez Irazabal PabloESP1746Colonia Guell5,022,027,00,0 …
413Pedrero Kitson JordiESP1711Sant Feliu5,021,031,00,0 …
52Valle Romeu MarcESP1793Vilafranca5,021,024,00,0 …
633Tellería García ÁlvaroESP1700Castelldefels5,015,523,00,0 …
75Bernat Pascual MagíESP1737Dolors Piera4,522,529,50,0 …
824Mateo Requena MarionaESP1700Vilafranca4,521,031,00,0 …
96Serrano Burgos PauESP1734Colonia Guell4,520,029,00,0 …
1025Montagut Serres OriolESP1700Castelldefels4,512,019,00,0 …
1114Lopez Alavedra FrancescESP1710Olesa4,019,528,50,0 …
1229Pineda García RubénESP1700Sant Joan Despi4,017,024,00,0 …
1326Moya Bartolome SalvadorESP1700Olesa4,016,022,50,0 …
1412Garcia Arque RogerESP1713Vilafranca4,015,025,50,0 …
1511Hernandez Guijarro XavierESP1715Olesa4,014,522,00,0 …
1631Sandoval Mamani BrandonESP1700Prat3,518,028,00,0 …
177Kocsis Abel GabrielESP1728Prat3,518,025,50,0 …
1827Murrugara Suarez ValeriESP1700Vilafranca3,021,529,50,0 …
199Arla Ruiz EmmaESP1726Espluguenc3,021,029,00,0 …
2010Georgiev Angelov Sebastiano JaESP1715Vilafranca3,020,523,50,0 …
214Herrero Muñoz PauESP1738Olesa3,019,524,50,0 …
228Martinez Gasca AzaharaESP1728Castelldefels3,017,523,50,0 …
2328Pereira Cánovas Anxo LoisESP1700Castelldefels3,016,021,00,0 …
2423Martin-Albo Chapinal PabloESP1700Sant Joan Despi3,014,519,50,0 …
2535Vecino I Medina AlbaESP1700Vilafranca2,516,024,50,0 …
2615Riera Cid MarcESP1703Sant Feliu2,515,522,50,0 …
2732Suarez Prieto EricaESP1700Cornella2,514,021,00,0 …
2816Belleza Ferretti Renato AgustínESP1700Espluguenc2,513,520,00,0 …
2919Ferrandiz Martinez PauESP1700Palleja2,513,022,00,0 …
3017Castan Roman PolESP1700Sant Feliu2,016,522,50,0 …
3122Martin Moyano IreneESP1700Olesa2,015,023,00,0 …
3218Espinosa Touzon AlexESP1700Peón Doblado2,014,521,00,0 …
3321González Pugach CarlotaESP1700Castelldefels1,017,020,50,0 …
3420Garcia Balletbo GuillemESP1700Peón Doblado1,015,524,00,0 …
3530Saenz Espinoza ImanolESP1700Peón Doblado1,010,519,50,0 …

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat-Alt Penedés i Garraf Sots-16

Clasificación Final después de 5 rondas

Rk.No.Ini.NombreFEDEloClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
12Sirera Bargallo TomasESP1951Vilafranca4,08,514,00,0 …
26Diaz Garcia AlbertESP1785Colonia Guell4,07,512,00,0 …
31Ruiz Font ElisabetESP2162Vilafranca3,09,014,00,0 …
48Ferre Honrubias VictorESP1756Colonia Guell3,08,513,00,0 …
54Jimenez Chavarrias SergioESP1878Sant Feliu3,06,511,00,0 …
65Mañas Pellejero PabloESP1860Espluguenc3,06,012,00,0 …
77Cerdán Díaz IsaacESP1756Sant Boi2,58,513,00,0 …
83Julian Ortin RaquelESP1923Vilafranca2,09,015,00,0 …
99Alvarez Miron AlbertESP1703Castelldefels2,09,014,50,0 …
1012Enriquez Alvaro AdriàESP1700Sitges2,07,010,50,0 …
1110Andrango Carrillo OscarESP1700Cornella2,05,08,50,0 …
1211Bordas Gimenez ArnauESP1700Sant Feliu1,56,512,00,0 …
1313Girones De La Fuente AndreuESP1700Sant Joan Despi1,06,011,50,0 …
1414Suarez Prieto AndreaESP1700Cornella1,06,010,00,0 …

Deja una respuesta