• Dom. Oct 24th, 2021

EspluEscacs News

Todo el Ajedrez en Esplugues

Campionat d’edats del Baix llobregat 2016

Poradmin

Feb 13, 2016

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat Sots-8

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoFEDEloEloNClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
17Planella Zavala IvanESP16721672Esplugues7,028,520,026,0
23Schaefer De Eguia AikESP17001700Sant Boi C.E.6,030,520,527,5
39Cabrillana Primo MiguelESP13501350Peon Doblado5,032,022,029,0
420Columna Hernandez VictorESP12721272Viladecans C.E.5,028,019,526,5
58Pueyo Amoros AreswESP16371637Sant Boi C.E.4,527,019,026,0
62Planella Zavala IrenewESP17001700Peon Doblado4,029,020,526,5
714Orteu Portocarrero UrielESP12921292Espluguenc4,023,516,522,5
86Martos Martin DanielESP16921692Espluguenc4,023,516,021,0
915Capdevila Valls PereESP12881288Molins De Rei4,023,016,020,5
1024Clemente López AlexESP12561256Cervello3,529,020,527,5
1110Expósito Rosa ÉricESP13401340Sant Feliu3,527,018,524,5
125Gorriz Cloux PabloESP16921692Olesa C.E.3,026,520,025,0
1323Martinez Marcos ErikESP12601260Sant Boi3,024,516,523,5
144Añor Corbera UnaiESP16941694Molins De Rei3,022,516,521,0
151Pedraza Gutierrez MateoESP17001700Espluguenc3,022,016,521,0
1613Medel Llosa Aleix RicardoESP12961296Viladecans2,522,017,021,0
1716Giles Gallardo BielESP12881288Peón Doblado2,521,014,519,0
1822Gomila Creus BielESP12681268Escola Povill2,019,014,018,0
1912Blum Pastallé GerardESP13041304Sant Feliu2,017,513,016,5
2019Santacana Nebot RogerESP12761276Sant Feliu1,521,515,019,5
2121Viñas RafaelESP12721272Castelldefels1,018,513,517,5
2218Ramirez Belastegui NicolasESP12881288Palleja0,019,511,518,5
2311Viñas HelioESP13401340Castelldefels0,017,512,516,5
2417Primo Lobelle SofiawESP12881288Sant Feliu0,016,511,515,5

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat Sots-10

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoFEDEloEloNClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
128Gonzalez Cordero XavierESP13791379Sant Feliu C.E.U.C.6,032,525,031,0
213Duro Lopez HugoESP16781678Cornella C.E.6,026,018,524,5
317Cabeza De La Torre MarioESP16441644Moli Nou C.C.6,025,518,024,0
416Marquez Hernandez SergiESP16541654Viladecans C.E.5,524,516,522,5
531Coloma Magalhaes Yare TaiguarESP13481348Espluguenc5,034,024,030,0
63Montero Olmos JavierESP17031703Palleja, Club Escacs4,526,518,524,0
71Ruiz Mateos HugoESP17251725Palleja, Club Escacs4,526,019,525,5
827Orteu Portocarrero AdrielESP13841384Espluguenc4,525,519,025,0
918Terron Chueco DavidESP14201420Cornella C.E.4,524,517,522,0
105Sabino Blanco AlexESP16961696Sant Boi C.E.4,028,019,525,0
1123Delgado Canonigo AleixESP13851385Sant Feliu C.E.U.C.4,027,519,524,5
1214Moliner Castro JoelESP16771677Moli Nou C.C.4,026,518,524,5
132Fernandez -Huerta DiegoESP17161716Palleja, Club Escacs4,026,518,524,0
146Añor Corbera AbrilwESP16941694Molins De Rei C.E. Foment4,022,015,519,5
154Vitalla Salgado DanielawESP16971697Espluguenc4,020,514,518,5
167Ruiz Bogurina IvanESP16931693Palleja, Club Escacs3,523,516,521,5
1711Barceló MarinawESP16911691Castelldefels, C.E.3,523,016,521,0
1819García Rubio JoseESP14121412Moli Nou C.C.3,522,015,520,5
1924Pastrana Castells MarcelESP13851385Olesa C.E.3,520,014,518,5
2029Torres Coloma NilESP13561356Cervello, Club D’escacs3,032,022,528,5
218Carbo Nieto Alejandro JesusESP16921692Espluguenc3,030,021,027,0
2233Piñeiro Alvarez EricESP13481348Palleja, Club Escacs3,026,518,524,5
2330Amate Carretero HugoESP13521352Sant Boi C.E.3,023,516,021,0
2432Felguera Morillas IgnasiESP13481348Palleja, Club Escacs3,020,515,020,0
2512Castro Sanchez ToniESP16871687Olesa C.E.2,528,519,525,5
2636Jimenez Gallardo AitorESP13301330Peón Doblado2,526,518,524,0
2715Lopez Goenaga VictorESP16711671Moli Nou C.C.2,522,015,520,0
2835Ramirez Belastegui AlvaroESP13401340Palleja, Club Escacs2,024,016,522,5
2922Ruiz Marin CarlosESP13881388Molí Nou2,022,516,021,0
3026Gomez Iglesias DerekESP13841384Sant Feliu2,021,516,020,0
3134Montilla Cabrera IvánESP13441344Sant Feliu2,020,014,019,5
3210Salvador Dominguez LucasESP16921692Moli Nou C.C.2,020,013,019,0
3321Herrador Martinez JoanawESP13881388Escola Povill2,019,513,519,0
3425Del Moral Guillén JoseESP13841384Sant Feliu1,022,016,020,0
359Pascual Jutgla Ernesto ManuelESP16921692Espluguenc1,020,015,019,5
3620Carattini Jurado VilmaESP13921392Molí Nou1,017,513,017,0

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat Sots-12

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoFEDEloEloNClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
11Pueyo Amoros PauESP18661866Sant Boi C.E.7,029,521,526,5
22Roca Planas EdgarESP17731773Sant Andreu C.E5,032,022,029,0
38Gonzalez Pedraza AngelawESP17051705Espluguenc5,028,518,525,5
46Medel Llosa Arnau RodrigoESP17161716Viladecans C.E.5,026,516,523,5
55Portales Fernandez GuillemESP17241724Palleja5,025,517,024,0
63Garcia Gomez MartiESP17281728Viladecans C.E.4,525,516,523,5
74Iñiguez Marin AlbertESP17281728Sant Boi4,033,023,030,0
814Caba Zaconeta EduardoESP16891689Sant Feliu C.E.U.C.4,024,519,024,0
99Forcadell Abenojar JoelESP16981698Sant Boi C.E.4,023,016,521,5
107Navarro Molins JoelESP17071707Sant Feliu4,022,015,520,5
1113Prat Diez BielESP16931693Olesa C.E.4,021,015,519,5
1210Adell Morcillo JoelESP16961696Olesa C.E.3,027,020,025,0
1326Gallego Ferrero LuisESP14281428Viladecans3,026,518,523,5
1415Jurado Garcia HectorESP16711671Sant Joan Despi C.E.3,025,016,523,5
1522Dieguez Ribas ArnauESP14681468Molins De Rei C.E. Foment3,024,517,022,0
1611Rovira Vasco Joan AntoniESP16941694Espluguenc3,022,015,520,5
1717Majó Navalón OriolESP14921492Sant Feliu3,022,015,520,0
1824Carranza Cortés RubénESP14481448Sant Feliu3,021,015,019,5
1920Lopez Vila CarlosESP14761476Molins De Rei C.E. Foment3,020,516,020,0
2027Leo Jimenez LuciawESP14281428Palleja, Club Escacs2,525,017,522,5
2119Noguera Gonzalez Esteban DanielESP14801480Sant Feliu2,022,016,521,5
2212Montero Olmos JanaESP16931693Palleja, Club Escacs2,019,514,519,0
2321Rodriguez Soto AdrianESP14721472Palleja, Club Escacs2,019,014,018,5
2416López Valero IvetwESP16581658Cornella C.E.2,018,013,517,5
2528Enriquez García LucíawESP14241424Peón Doblado1,020,014,519,0
2623Sanchez Diaz DavidESP14681468Molins De Rei C.E. Foment1,019,513,517,5
2718Navarro Martinez JoelESP14841484Sant Boi C.E.0,017,512,516,5
25Archilla Lucero CristhianESP14401440Peón Doblado0,017,512,516,5

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix llobregat Sots-14

Clasificación Final después de 7 rondas

Rk.No.Ini.NombresexoFEDEloEloNClub/CiudadPts. Des 1  Des 2  Des 3 
12Garcia Escoda MarcESP19861986Molins De Rei C.E. Foment6,530,021,027,5
21Ros Alonso JoanawESP20542054Sant Boi C.E.6,528,019,025,5
33Gonzalez Pedraza AfricawESP18191819Espluguenc5,030,521,528,0
44Alegre Monmany ÈricESP17401740Palleja, Club Escacs4,028,019,025,5
55Martinez Arnal AbelESP17151715Castelldefels4,027,018,024,5
67Gimenez Garcia IvanESP17031703Palleja, Club Escacs4,026,517,524,0
714Puig I Mata OriolESP16881688Cornella C.E.4,026,517,524,0
816Puig I Mata FerranESP16561656Cornella C.E.4,025,016,022,5
910Del Moral Guillén JorgeESP17001700Sant Feliu4,024,518,523,5
108Barcelo PauESP17021702Castelldefels, C.E.4,024,517,023,5
1111Deu Castells DavidESP17001700Sant Feliu3,522,515,021,5
1217Fresneda Arias EstherwESP16361636Cornella C.E.3,031,021,027,5
139Romero Lopez DavidESP17011701Peon Doblado3,026,017,023,5
1413Martin Maldonado AlvaroESP16911691Palleja, Club Escacs3,022,015,020,0
156Garcia Marquez AitanawESP17071707Cervello, Club D’escacs3,021,515,519,5
1615Mata Muñoz MarioESP16861686Palleja, Club Escacs3,016,511,515,5
1712Solera Montegordo MarioESP17001700Cornella C.E.2,525,517,023,5
1821Gónzalez Campoy HugoESP15041504Cervello, Club D’escacs2,020,515,519,5
1919Ruiz Fernandez BertawESP15361536Cornella C.E.2,019,514,518,5
2020Flamarich Casado Pol RamonESP15281528Olesa1,518,013,517,5
2118Palou Biosca ServandoESP15481548Cervello, Club D’escacs0,519,013,517,5

Deja una respuesta